रेन्ज रोभर स्पोर्टलाई ५-स्टार युरो NCAP अवार्ड

नयाँ रेन्ज रोभर र रेन्ज रोभर स्पोर्ट दुबैलाई पछिल्लो Euro NCAP सुरक्षा परीक्षणहरूमा अधिकतम पाँच-तारे रेटिङ प्रदान गरिएको छ। लक्जरी एसयूभीहरूले सबै भू-भाग क्षमता, परिष्कृत र सुरक्षाको असाधारण चौडाइ प्रदान गर्न ५० वर्षभन्दा बढीको विशेषज्ञता हासिल गर्छन्।

नयाँ मोडलहरू 2009 मा पेश गरिएको कडा Euro NCAP तारा मूल्याङ्कन सुरक्षा प्रोटोकलहरू अन्तर्गत पाँच-तारे मूल्याङ्कन प्राप्त गर्नको लागि दायरा रोभरहरूको लामो लाइनमा सबैभन्दा नयाँ मोडलहरू हुन्, जुन 2011 मा इभोकमा फैलिएको थियो।

दुबै मोडेलहरू नयाँ मिश्रित-धातु, लचिलो मोड्युलर लङ्गिटुडिनल आर्किटेक्चरमा आधारित छन्, जसले उत्तरदायी र परिष्कृत ड्राइभको लागि सद्भावमा काम गर्न अत्याधुनिक चालक सहायता प्रविधिहरूको सूटको लागि ठोस आधारहरू प्रदान गर्दछ।

नयाँ रेन्ज रोभर, जुन चार-, पाँच- र सात सिट कन्फिगरेसनहरूमा उपलब्ध छ, यसको पूर्ववर्ती भन्दा ५० प्रतिशत कडा छ भने रेन्ज रोभर स्पोर्ट पहिलेको भन्दा ३५ प्रतिशत कडा छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *