मारुती सुजुकीको ३५०० औं सेल्स आउटलेटको उद्घाटन

मारुती सुजुकीले भारतमा आफ्नो ३५०० औं सेल्स आउटलेटको उद्घाटन गरेको छ । 2,250 शहरहरूमा अवस्थित, ल्यान्डमार्कले देश भरमा यस्तो व्यापक नेटवर्क हासिल गर्ने एक मात्र कार कम्पनी बनाउँछ। हैदराबाद नेक्सा बिक्री आउटलेट कम्पनीको लागि 3,500 औं शोरूम हो।

ग्राहकहरूलाई रमाइलो कार स्वामित्व अनुभव प्रदान गर्ने निरन्तर प्रयासबाट प्रेरित, मारुती सुजुकीले आर्थिक वर्ष २०२१-२२ मा २३७ बिक्री आउटलेटहरू थपेका छन्। उल्लेखनीय रूपमा, चालू आर्थिक वर्ष २०२२-२३ को अप्रिलदेखि अक्टोबरको बीचमा १७० आउटलेट थपिएसँगै सञ्जाल विस्तारमा ठूलो उछाल आएको छ।

हाल, मारुती सुजुकीले मारुती सुजुकी एरेना, नेक्सा र कमर्शियल गरी तीनवटा ढाँचामा नयाँ कार बिक्री गरिरहेको छ। यी, कम्पनीको डिजिटल प्लेटफर्महरूसँग सिमलेस एकीकरणको साथमा, यसले ग्राहकको खरिद अनुभवलाई अझ बृद्धि गर्न र ग्राहकको आनन्द सिर्जना गरेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *