१५० सवारी साधनहरू तान्जानियाको पुलिस बललाई हस्तान्तरण

अशोक लेल्याण्डले तान्जानिया प्रहरी बललाई १५० ट्रक र बसहरू हस्तान्तरण गरेको छ।

गृहमन्त्रीको तर्फबाट मा. प्रहरी बलका अन्य प्रतिनिधिको उपस्थितिमा गृह मन्त्रालयका उपमन्त्री जुम्ने अब्दल्लाह सगिनीले सवारी साधनलाई स्वागत गरे ।

आपूर्तिहरू अशोक लेल्याण्ड र गृह मन्त्रालय, तान्जानिया बीच हस्ताक्षर भएको सम्झौताको एक हिस्सा हो र भारत सरकारको एक्सपोर्ट इम्पोर्ट बैंक अफ इन्डियाद्वारा विस्तारित दीर्घकालीन सफ्ट लोन मार्फत वित्त पोषण गरिएको हो। वितरण गरिएका सवारी साधनहरूमा पुलिस स्टाफ बसहरू, 4X4 पुलिस ट्रुप क्यारियरहरू, एम्बुलेन्सहरू, रिकभरी ट्रकहरू र पुलिस समर्थन सेवाहरूको लागि अन्य लजिस्टिक सवारीहरू समावेश थिए।

तान्जानिया पुलिस फोर्ससँग हाल 625 अशोक लेल्याण्ड गाडीहरूको फ्लीट छ र आगामी महिनाहरूमा थप गाडीहरू डेलिभरी गर्ने योजना छ। यसले प्रहरी बलको समग्र दक्षता अभिवृद्धि गरी देशभरका जनताको सुरक्षा र सुरक्षा सुनिश्चित गर्ने अपेक्षा गरिएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *