स्पिन्नी पार्क सुरु भयो

उपभोक्ताहरूको कार-खरीद अनुभवलाई अर्को स्तरमा लैजाने प्रतिबद्धताका साथ, भारतमा पूर्ण-स्ट्याक प्रयोग गरिएको कार किन्ने र बिक्री गर्ने प्लेटफर्म Spinny ले Spinny Park को सुरुवात गर्ने घोषणा गरेको छ, जुन एक उत्कृष्ट प्रकारको अनुभव हो।

5 एकड जमिनमा फैलिएको कुल क्षेत्रफलमा फैलिएको, स्पिन्नी पार्कले 1000 भन्दा बढी स्पिन्नी एस्योर्ड कारहरू र स्पिन्नी म्याक्सको पूर्व-स्वामित्वमा रहेका लक्जरी कारहरू सहित कारहरूको बेहेमोथ वर्गीकरण खेल्छ। उत्कृष्ट डिजाइन गरिएको प्रयोगात्मक हब इन-भेन्यु टेस्ट-ड्राइभ जोनहरू, विशेष रूपमा क्युरेट गरिएको अन्तरक्रियात्मक ड्यासबोर्डहरू, ग्राहक लाउन्जहरू र सामुदायिक क्षेत्रहरूले भरिएको छ।

Spinny ले देशभर 55 भन्दा बढी कार हबहरू सञ्चालन गर्दछ जसको कुल पार्किङ क्षमता लगभग 10,000 कारहरू छन्। बैंगलोरमा, Spinny ले पहिले नै 1200 कारहरूको कुल पार्किङ क्षमता भएको छवटा कार हबहरू सञ्चालन गरिरहेको छ। स्पिन्नी पार्क बैंगलोर थपिएपछि सहरको कुल क्षमता २२०० कार पुग्ने छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *