Statiq ले EV चार्जिङ स्टेशनहरू स्थापना गर्यो

Statiq ले Nexus Mals सँग मिलेर भारतभरका आफ्ना १७ वटा मलको पार्किङ स्थलमा EV चार्जरहरू सेटअप गरेको छ। यस सहकार्यले देशभरका प्रमुख स्थानहरूमा EV चार्जिङ सुविधालाई बलियो बनाउनेछ, जसले गर्दा धेरै EV प्रयोगकर्ताहरूलाई मद्दत गर्नेछ। Nexus Mals को 13 शहरहरु जस्तै चंडीगढ़, अमृतसर, मुम्बई, पुणे, मंगलौर र यसको दायरा मा 17 मल छ।

Statiq को योजना अनुसार, मल पार्किङ स्थलहरूमा यी नयाँ चार्जिङ हबहरू प्रत्येकले ढिलो र छिटो चार्जरहरूको संयोजन प्रदान गर्नेछ ताकि प्रयोगकर्ताहरूले सजिलैसँग आफ्ना २-, ३- र ४-पाङ्ग्रे सवारी साधनहरू चार्ज गर्न सक्नेछन्। यस कदमले कम्पनीलाई यो वर्षको अन्त्य अघि आफ्नो नेटवर्कमा २०,००० भन्दा बढी नयाँ ईभी चार्जरहरू थप्ने योजनाहरूतर्फ अघि बढ्न मद्दत गर्दछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *