VW Tiguan को विशेष संस्करण प्रस्तुत

Volkswagen ले VW Tiguan Exclusive Edition को परिचय घोषणा गरेको छ। ईर्ष्यालु प्रदर्शन र प्रगतिशील डिजाइन भाषाको साथ, Tiguan 4MOTION टेक्नोलोजीको साथ 7-स्पीड DSG प्रसारणमा जोडिएको 2.0L TSI इन्जिनद्वारा संचालित छ।

यसमा 190 PS को पीक पावर र 12.65 kmpl (ARAI प्रमाणित) को इन्धन दक्षता प्रदान गर्ने 320 Nm पीक टर्क छ। Tiguan ले उत्कृष्ट प्रवेग र छिटो पिक-अपको ग्यारेन्टी दिन्छ, समग्र रमाइलो-टु-ड्राइभ अनुभव सुनिश्चित गर्दै।

VW Tiguan Exclusive Edition ले कारलाइनको डिजाइन र उपयोगितालाई बढाउँछ जस्तै पछाडिको भागमा लोड सिल सुरक्षा, स्पोर्टी १८ इन्च सेब्रिङ स्टर्लिङ सिल्भर ह्वीलहरू, आल्मुनियम पेडलहरू र डायनामिक हबक्यापहरू। Tiguan को बाहिरी र भित्री भागमा विशेष संस्करण ब्याजिङलाई प्रमुख रूपमा हेर्न सकिन्छ। यो प्योर सेतो र ओरिक्स सेतो बाहिरी बडी कलरमा उपलब्ध छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *