टोयोटा इनोभा हाइक्रस सार्वजनिक

टोयोटाले भारतमा बहुप्रतिक्षित इनोभा हाइक्रस सार्वजनिक गरेको छ । टोयोटा न्यू ग्लोबल आर्किटेक्चर (TNGA) मा आधारित, सेल्फ-चार्जिङ स्ट्रङ्ग हाइब्रिड इलेक्ट्रिक भेहिकल (SHEV) ले टोयोटाको विश्वव्यापी रूपमा मान्यता प्राप्त गुणस्तर, स्थायित्व र विश्वसनीयतालाई उन्नत प्रविधिद्वारा समर्थित, भारतीय ग्राहकहरूलाई आकर्षित गर्न मनाउँछ।

टोयोटा इनोभा हाइक्रसले TNGA २.० लिटर ४-सिलिन्डर पेट्रोल इन्जिनसहितको ५औं पुस्ताको सेल्फ-चार्जिङ स्ट्रङ्ग हाइब्रिड इलेक्ट्रिक सिस्टम र एक मोनोकोक फ्रेमको साथ ई-ड्राइभ क्रमिक शिफ्टको अधिकतम पावर आउटपुट १३७ kW (186PS) द्वारा संचालित छ।

द्रुत गति प्रदान गर्दै र खण्ड ईन्धन अर्थव्यवस्थामा उत्कृष्ट। यो गाडीले १२८ किलोवाट (१७४ पीएस) को आउटपुट प्रदान गर्ने चुनिंदा ग्रेडहरूमा सिधा सिफ्ट CVT मा मिलाइएको TNGA 2.0 लिटर 4-सिलिन्डर पेट्रोल इन्जिनको विकल्पको साथ पनि आउँछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *