BMW ले ब्याट्री एसेम्बली प्लान्टमा लगानी गर्दै

BMW समूहले हंगेरीमा रहेको आफ्नो साइटमा NEUE KLASSE का सवारी साधनहरूको लागि उच्च-भोल्टेज ब्याट्री संयोजन निर्माण गरिरहेको छ। ब्याट्री असेंब्ली डेब्रेसेन गाडी प्लान्टको साइटमा अवस्थित हुनेछ, जुन लगभग छ महिना अघि निर्माण सुरु भएको थियो।

कम्पनीले 500 भन्दा बढी थप रोजगारीहरू सिर्जना गर्नेछ र 2025 को अन्त्य सम्म सम्पूर्ण प्लान्ट निर्माण र सुरु गर्न दुई अर्ब यूरो भन्दा बढी लगानी गर्नेछ। डेब्रेसेनमा, अर्को पुस्ताको राउन्ड ब्याट्री सेलहरूलाई ब्याट्री हाउसिङमा जम्मा गरिनेछ – एक धातु फ्रेम, जुन पछि कारको अन्डरबडीमा एकीकृत हुन्छ। छैठौं पुस्ताको उच्च-भोल्टेज ब्याट्रीहरूको उत्पादनको आधिकारिक सुरुवात 2025 मा हुनेछ – सवारी उत्पादनको सुरुवातसँगै।

प्लान्ट डेब्रेसेनबाट गाडीहरूको लागि सबै ब्याट्रीहरू साइटमा भेला हुनेछन्। नयाँ उत्पादन सुविधा लगभग 140,000 वर्ग मीटर को क्षेत्र मा विस्तार हुनेछ। हालै निर्माणको काम सुरु भएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *