Lamborghini ले फ्लोटिंग पप अप लाउन्ज खोल्यो

Lamborghini ले पर्ल दोहामा एक शानदार फ्लोटिंग पप-अप लाउन्ज खोलेको छ। आमन्त्रित-मात्र लाउन्ज मार्सा अरेबियाको विशेष मरीनाबाट पहुँचयोग्य छ: VIP अतिथिहरू र लम्बोर्गिनी मालिकहरूले नोभेम्बर 21 देखि 18 डिसेम्बर सम्म लम्बोर्गिनीको संसारको अनुभव लिन सक्छन्।

एक आधिकारिक उद्घाटन कार्यक्रम र 100 पाहुनाहरु संग Urus Performante को विशेष प्रस्तुति Automobili Lamborghini व्यवस्थापन द्वारा यसको मध्य पूर्व संग संगै आयोजित गरिएको छ।

फ्लोटिंग लाउन्जले दुई तल्ला माथि कुल 320 वर्ग मिटर क्षेत्र ओगटेको छ, समुद्र र पर्ल दोहाको सीधा दृश्यहरू सहित। बाहिरी डेकमा प्रदर्शन गरिएको नयाँ Urus Performante, बार-रेजिङ नयाँ Lamborghini Super SUV, जबकि विशेष लाउन्ज कार्यक्रमहरूमा पहिलो मिडियाको होस्टिंग र त्यसपछि ग्राहकहरूलाई शहरको वरपरका सडकहरूमा नयाँ Urus Performante र Urus S दुवै ड्राइभ गर्ने समावेश हुनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *