TVS NTorq 125 Xट को लन्च

TVS मोटर कम्पनी भारतले NTorq 125 XT, यसको स्पोर्टी 125cc प्रस्तावको दायरा-टपिङ भेरियन्ट लन्च गरेको छ। NTorq XT भनिन्छ, यो नयाँ भेरियन्टले हाइब्रिड TFT र LCD कन्सोलको साथ SmartXonnect कनेक्टिभिटी प्लेटफर्म र उन्नत भ्वाइस-सिस्ट र सोशल मिडिया अलर्टहरूको लागि SmartXtalk र Smartxtrack जस्ता 60 भन्दा बढी नयाँ कनेक्टिभिटी सुविधाहरू प्राप्त गर्दछ। TVS NTorq 125 XT को मूल्य INR 1,02,823 (एक्स-शोरूम, दिल्ली) राखिएको छ।

स्कुटरको SmartXtalk भ्वाइस सहायकलाई मोडहरू, उपकरण क्लस्टरका लागि धेरै इन्टरफेसहरू, संगीत नियन्त्रण र नेभिगेसन नियन्त्रण गर्न प्रयोग गर्न सकिन्छ, जबकि SmartXtrack सुविधाले तपाईंलाई लाइभ एयर क्वालिटी इन्डेक्स (AQI) ट्र्याक गर्न र समाचार, क्रिकेट र सोशल मिडियामा सूचनाहरू प्रदान गर्न दिन्छ।

TVS NTorq 125 XT ले सवारहरूलाई खाना डेलिभरी स्थिति ट्र्याक गर्न पनि दिन्छ – यो सुविधा भारतमा पहिलो पटक दुई पाङ्ग्रे सवारी साधनमा देखिएको छ। स्कुटरलाई पावर गर्ने एउटै 124.8 सीसी, 3-भल्भ, एयर-कूल्ड इन्जिन छ। यसमा रेस ट्युन्ड फ्युल इन्जेक्शन (RT-Fi) इन्जिन छ जसले ७,००० आरपीएममा ६.९ किलोवाट पावर र ५,५०० आरपीएममा १०.५ एनएमको पीक टर्क उत्पादन गर्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *