Royal Enfield को Alpinestars संग साझेदारी

रोयल इन्फिल्डले इटालियन राइडिङ गियर ब्रान्ड Alpinestars सँग उच्च सुरक्षा र कार्यसम्पादनका साथ सवारी परिधानको सङ्कलन सिर्जना गरेको छ। राइडिङ गियर दायरा सीई-प्रमाणित राइडिङ ज्याकेट, पन्जा र एल्पाइनस्टार्स प्याटेन्टेड ड्राइस्टार टेक्नोलोजी भएको राइडिङ ट्राउजरसहित आउँछ।

1963 मा Asolo, इटाली मा स्थापित, Alpinestars अब पेशेवर रेसिङ उत्पादनहरु, मोटरसाइकल एयरब्याग सुरक्षा, उच्च प्रदर्शन पोशाक, गियर र प्राविधिक जुत्ता को एक विश्व अग्रणी निर्माता हो। साझेदारीको उद्देश्य भारतीय सवारी चालकहरूलाई उनीहरूको साहसिक कार्यको उत्कृष्ट बनाउन आवश्यक उपकरणहरू उपलब्ध गराउनु रहेको छ, रोयल इन्फिल्डले एक विज्ञप्तिमा भन्यो।

रोयल एनफिल्डका कार्यकारी निर्देशक बी गोविन्दरञ्जनले भने,”यो एसोसिएसनले बजारहरूमा रोयल एनफिल्डको बलियो उपस्थिति मार्फत सबैका लागि उच्च गुणस्तरको गियर पहुँचयोग्य बनाउने प्रयास हो।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *