टाटा अविन्य ईभीको कन्सेप्ट सार्वजनिक

टाटा मोटर्सको EV आर्म टाटा प्यासेन्जर इलेक्ट्रिक मोबिलिटी (TPEM), टाटा मोटर्सको Pure EV GEN 3 आर्किटेक्चरमा आधारित अविन्य कन्सेप्ट – एक शुद्ध विद्युतीय सवारी साधनको विश्वव्यापी अनावरणको साथमा धमाकेदार पदार्पण गरेको छ। अविन्या टाटाको दोस्रो EV हो। एक महिना भित्र अनावरण गरिने अवधारणा, पहिलो कर्भ कुप इलेक्ट्रिक एसयूभी हो। Avinya EV सन् २०२५ सम्ममा बजारमा ल्याइनेछ ।

संस्कृत भाषाबाट व्युत्पन्न, अविन्य नामको अर्थ ‘नवीनता’  हो। मूल रूपमा क्याटामरनबाट प्रेरित, अविन्‍या कन्सेप्ट एउटा उत्पादन हो जसले प्रीमियम ह्याचको सारलाई एक SUV को विलासिता र बहुमुखी प्रतिभा र MPV को प्रशस्तता र कार्यक्षमतालाई संयोजन गर्दछ – सबैलाई नयाँ र अद्वितीय बनाउनका लागि एकसाथ राखिएको छ। टाटा मोटर्सका अनुसार यो नयाँ स्केटबोर्ड प्लेटफर्मले विभिन्न प्रकारका बडी स्टाइल र कन्फिगरेसनहरूलाई समर्थन गर्नेछ।

अविन्‍या कन्सेप्टमा नयाँ युगको प्रविधि, सफ्टवेयर र आर्टिफिसियल इन्टेलिजेन्सले भरिपूर्ण प्रिमियम तर सरल र शान्त ग्राहक अनुभव प्रदान गर्दछ। यसबाहेक, प्रयोग गरिएको ब्याट्रीले अल्ट्रा-फास्ट चार्ज गर्ने क्षमतालाई समर्थन गर्दछ, पूर्वाधारको विकासको अनुरूप, न्यूनतम 500 किलोमिटर दायरा 30 मिनेटमा पम्प गर्दै।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *