किया निरो ट्याक्सी सार्वजनिक

Kia ले Kia Niro Plus को खुलासा गरेको छ, यसको पहिलो ‘उद्देश्य-निर्मित गाडी’ (PBV) व्यापार/मनोरञ्जन उद्देश्य र कोरियाली ट्याक्सी अपरेटरहरूको लागि। निरो प्लस ट्याक्सी मोडल पहिलो पुस्ताको निरो ईभीमा आधारित छ।

कोरियाली ट्याक्सी अपरेटरहरूको माग पूरा गर्न निरो प्लसलाई तयार बनाउन किआले पहिलो पुस्ताको निरोमा धेरै सुधारहरू गरेको छ। उदाहरणका लागि, निरो प्लस ट्याक्सी मोडेलको लम्बाइ र उचाइ क्रमशः १० एमएम र ८० एमएमले बढेको छ (छतको र्याक बिनाको पहिलो पुस्ताको निरोको तुलनामा), यात्रुहरूलाई केबिन भित्र थप ठाउँ दिन।

निरो प्लस ट्याक्सी मोडेलले मूल निरो ईभीको तुलनामा पातलो सिटहरू र ढोकाको ट्रिमहरू देखाउँदै स्लिम-डाउन संरचनाहरूले ठूलो केबिन स्पेसमा पनि योगदान गरेको छ। ट्याक्सी संस्करणमा ढोका रिफ्लेक्टर र असिस्ट ह्यान्डलहरू सहित अतिरिक्त यात्रु सुरक्षा र सुविधा सुविधाहरू पनि उपलब्ध छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *