स्वीचले नयाँ एलईभी श्रृंखला प्रकट गर्यो

स्वीच मोबिलिटी लिमिटेड (‘स्विच’), हिन्दुजा समूहको कम्पनी र अर्को पुस्ताको कार्बन न्यूट्रल इलेक्ट्रिक बस र हल्का व्यावसायिक सवारी साधन निर्माताले अटो एक्स्पो २०२३ मा सबै नयाँ IeV श्रृंखलाको अनावरण गरेको छ।

यी बौद्धिक, विद्युतीय सवारी साधनहरू मार्फत, SWITCH ले भारतमा अन्तिम माइल र मिड माइल मोबिलिटी अनुप्रयोगहरूको बढ्दो आवश्यकतालाई सम्बोधन गर्नेछ।

बौद्धिक, विद्युतीय जडान भएको सवारी साधन एक प्रमाणित र बलियो मोड्युलर प्लेटफर्ममा निर्मित छ, जसले अपवादात्मक कार्यसम्पादन र दक्षता प्रदान गर्दछ।

SWITCH IeV शृङ्खलाले GVW रासनमा उत्कृष्ट-इन-क्लास पेलोड, 150 किलोमिटरसम्मको सबैभन्दा लामो दायराको कभरेज, छिटो टर्नअराउन्ड समय, उत्कृष्ट कार्गो स्पेस र असाधारण विश्वसनीयताको साथ सञ्चालनको अनुकूल कुल लागत प्रदान गर्दछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *