रोयल इन्फिल्ड सुपर मेटियोर ६५०

2023 रोयल एनफिल्ड सुपर मेटियर 650 एक 648cc समानान्तर-ट्विन द्वारा संचालित नयाँ क्रूजर हो र कन्टिनेन्टल GT र INT650 को समान प्लेटफर्ममा निर्मित छ।

Royal Enfields 1901 देखि निरन्तर उत्पादनमा रहेको छ – Harley Davidson लाई दुई वर्षले हराउँदै र भारतीय जन्म वर्षसँग मिल्दोजुल्दो – त्यसैले यसलाई सम्पदाको अंश समावेश गरिएको छ। तर रोयल इन्फिल्डले क्रुजर निर्माण गर्न फरक दृष्टिकोण अपनाउने गरेको छ।

1956-62 रोयल एनफिल्ड सुपर मेटियर 700 बाट प्रेरित – U.K. को सबैभन्दा ठूलो विस्थापन ट्विन र कारखाना-फिट टुरिङ प्यानियरहरूसँग उपलब्ध – नयाँ सुपर मेटियर 650 एयर/ओइल-कूल्ड 648cc समानान्तर- ट्विन द्वारा संचालित छ।

सुपर मिटियरका पाङ्ग्राहरू कास्ट एल्युमिनियम छन्, जसमा १९ इन्चको अगाडि एउटा उल्टो फोर्क र १६ इन्चको बाहिरी भागमा दोहोरो झट्काहरू छन्। यथोचित रूपमा उदार पछाडि निलम्बन यात्रा, एक 29.1-इन्च सीट उचाइ, र एक 59.1-इंच व्हीलबेस संग, यो धेरै क्रूजर भन्दा अग्लो र छोटो छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *