कावासाकी निन्जा ZX-4RR

2023 कावासाकी निन्जा ZX-4RR KRT संस्करण एउटा नयाँ सानो विस्थापन स्पोर्टबाइक हो जसले ट्र्याक-रेडी प्रदर्शन प्रदान गर्दछ।

2018 मा, कावासाकीले निन्जा 400 को परिचय दिएर 300cc देखि 400cc सम्मको आफ्नो एन्ट्री-लेभल स्पोर्टबाइकलाई विस्थापन गरेर होन्डा र यामाहा भन्दा फरक बनाएको छ। टिम ग्रीनले 2023 कावासाकी KRTX- NR400 संस्करणको साथ फेरि गन्टलेटलाई तल फ्याँक्यो।

यसको मुटुमा नयाँ तरल-कुल्ड, DOHC 16-भल्भ 399cc इनलाइन-फोर छ, जसले निन्जा 400 को 399cc समानान्तर-ट्विन भन्दा दुई थप सिलिन्डरहरू थप्छ।

कावासाकीको निन्जा ZX सुपरस्पोर्ट मेसिनहरूबाट इनपुटको साथ विकसित गरिएको, इन्जिनमा 57.0 x 39.2mm को ओभरस्क्वायर बोर र स्ट्रोक छ र यसले प्रभावशाली पावर र 11,000 rpm मा 26.5 lb-ft टर्कको दाबी गरिएको शिखर प्रदान गर्ने भनिएको छ।

इन्जिनमा फाइन-स्यान्ड कास्ट इनटेक पोर्टहरू, ठूला इन्टेक र निकास भल्भहरू, सटीक मेसिनयुक्त कम्बसन चेम्बरहरू, फोर्ज्ड क्यामशाफ्टहरू, कास्ट-एल्युमिनियम पिस्टनहरू र १२.३:१ कम्प्रेसन अनुपातहरू छन्, तर पनि यो नियमित अनलेडेड इन्धनमा चल्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *