बीएमडब्लु एस १००० आरआर

जब BMW ले 2009 मा S 1000 RR लन्च गर्यो, जर्मन निर्माताले सुपरस्पोर्ट प्रदर्शनमा नयाँ बेन्चमार्क सेट गर्यो।

त्यतिन्जेलसम्म, ओपन-क्लास सुपरस्पोर्ट मेसिनहरूले मध्य 170 देखि 180-एचपी दायरामा शक्ति उत्पादन गर्थे, र धेरै थोरैसँग कर्षण नियन्त्रण वा उन्नत इलेक्ट्रोनिक राइडर एड्सको अन्य कुनै रूप थियो।

त्यसपछि S 1000 RR 193 hp को दाबी गर्दै आयो, र यो समायोज्य कर्षण नियन्त्रण, चयन योग्य सवारी मोडहरू, र ट्र्याक-रेडी ABS – सबै उचित मूल्यमा उपलब्ध थियो। तब देखि इलेक्ट्रोनिक्स विकसित भएको छ, र S 1000 RR मा ती सबै भन्दा उन्नत उपलब्ध छन्।

नयाँ S 1000 RR ले उच्च-विशिष्ट M 1000 RR बाट केही प्रविधिहरू लिन्छ। S 1000 RR को 999cc इनलाइन फोरलाई नयाँ सिलिन्डर हेडको साथ अपडेट गरिएको छ, जसमा अब M 1000 RR मा जस्तै इनटेक पोर्ट आकार छ, यद्यपि पोर्टहरू M मा विपरीत, हेडमा कास्ट गरिएको छ, जसमा पोर्टहरू छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *