एमजी हेक्टर इन्फोटेनमेन्ट प्रणालीसँग सुसज्जित

नेक्स्ट-जेन एमजी हेक्टर भारतको सबैभन्दा ठूलो इन्फोटेनमेन्ट प्रणालीसँग सुसज्जित हुनेछ। एमजीले यसको टिजर तस्विर सार्वजनिक गरेको छ ।

एक समृद्ध र इमर्सिभ ग्राहक अनुभव प्रदान गर्न, MG Motor India ले अर्को जेन हेक्टरमा ठूलो 14” HD पोर्ट्रेट इन्फोटेनमेन्ट प्रणाली प्रदान गर्नेछ। यो देशकै सबैभन्दा ठूलो इन्फोटेनमेन्ट सिस्टम हुने कम्पनीले जनाएको छ ।

भारतको पहिलो इन्टरनेट कारको रूपमा लन्च गरिएको, MG हेक्टर सबै कुराको लागि बलियो, बोल्ड तर भरपर्दो र भरपर्दो कुरा हो। यसको अनुपम विरासतमा निर्माण गर्दै, नेक्स्ट-जेन हेक्टरलाई कारभित्रको अनुभव बढाउन र नयाँ-युगका ग्राहकहरूको कल्पनालाई कब्जा गर्न डिजाइन गरिएको हो।

नेक्स्ट-जेन एमजी हेक्टरको बारेमा थप विवरणहरू कम्पनीले साझा गरेको छैन। हामी आगामी दिन र हप्ताहरूमा आगामी SUV बारे थप जान्न आशा गरिरहेका छौं।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *