टाटा मोटर्सले ईभी डिलर फाइनान्सिङ कार्यक्रम सुरु गरेको छ

टाटा मोटर्सले EV डिलर फाइनान्सिङ कार्यक्रम सुरु गर्न एक्सिस बैंकसँग सहकार्य गरेको छ।

यस योजना अन्तर्गत, डिलरहरूले आफ्नो ICE फाइनान्स सीमा भन्दा माथि र रेपो लिंक्ड लेन्डिङ रेट (RLLR) सँग जोडिएको आकर्षक मूल्य निर्धारणको साथ इन्भेन्टरी कोष प्राप्त गर्न सक्छन्। भुक्तानी अवधि 60 देखि 75 दिन सम्मको हुनेछ।

यसबाहेक, बैंकले उच्च-माग चरणहरू पूरा गर्न थप सीमाहरू पनि प्रस्ताव गर्नेछ, जुन डिलरहरूलाई वर्षमा 3 पटक उपलब्ध हुनेछ।

यस साझेदारीको लागि एमओयूमा श्री शैलेश चन्द्र र श्री सुमित बालीले दुबै कम्पनीका अन्य वरिष्ठ अधिकारीहरूको उपस्थितिमा हस्ताक्षर गरे।

टाटा मोटर्सले आफ्नो अग्रगामी प्रयासहरूद्वारा भारतीय अटोमोटिभ बजारमा क्रान्तिकारी परिवर्तन गर्दै आएको छ र FY’22 मा 87% को कमान्डिङ मार्केट शेयर र व्यक्तिगत र फ्लीट खण्डहरूमा अहिलेसम्म सडकमा 30,000 भन्दा बढी टाटा ईभीहरू सहित भारतमा ई-मोबिलिटी लहरको नेतृत्व गरिरहेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *