VW ले MEB इलेक्ट्रिक कम्पोनेन्टहरू आपूर्ति गर्दैछ

महिन्द्रा र VW ले आफ्नो सहयोग विस्तार गर्न चाहेको घोषणा गरेको छ। दुबै कम्पनीहरूले महिन्द्राको नयाँ, उद्देश्य-निर्मित विद्युतीय प्लेटफर्म INGLO को लागि MEB इलेक्ट्रिक कम्पोनेन्टको आपूर्तिमा एक टर्म शीटमा हस्ताक्षर गरे।

सहयोगले जीवनकालमा १० लाख भन्दा बढी एकाइको भोल्युम राख्न चाहन्छ र यसमा MEB कम्पोनेन्टहरू सहित पाँचवटा सबै-विद्युतीय SUV को उपकरणहरू समावेश छन्। थप रूपमा, दुई कम्पनीहरूले भारतीय अटोमोटिभ बजारको विद्युतीकरणलाई गति दिन व्यापक रणनीतिक गठबन्धनतर्फ परिप्रेक्ष्य खोल्दै सहयोगका लागि थप अवसरहरू खोज्नेछन्।

भारतको लागि सम्भावित रणनीतिक गठबन्धनको अर्को चरणको सन्दर्भमा, दुबै कम्पनीहरू ई-मोबिलिटीको क्षेत्रमा सहकार्यका थप सम्भावित क्षेत्रहरू अन्वेषण गर्न सहमत छन्, जसमा वाहन परियोजनाहरू, ब्याट्री सेल निर्माण र चार्जिङको स्थानीयकरण र विद्युतीय इकोसिस्टमका लागि ऊर्जा समाधानहरू समावेश छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *