Chevrolet India ले ग्राहक समर्थन प्रदान गर्ने घोषणा गर्‍यो

शेभरोलेट इन्डियाले देशमा ग्राहक सहायता प्रदान गर्न जारी राख्ने घोषणा गरेको छ।

यो प्रतिबद्धता शेभ्रोलेटले भारतमा गाडी बिक्री गर्न बन्द गरेको पाँच वर्षपछि जारी छ, र २०२४ र त्यसपछि पनि जारी रहनेछ, किनभने कम्पनीले यस अवधिमा ग्राहकहरूलाई पार्टपुर्जा उपलब्धता र बिक्रीपछिको सेवाहरू प्रदान गर्ने आफ्नो प्रतिज्ञालाई कायम राखेको छ।

सेवाको लागि सजिलो पहुँच सुनिश्चित गर्न, शेभरोलेटले 170 भन्दा बढी ग्राहक टचपोइन्टहरूसँग आधिकारिक सेवा सञ्चालनहरूको नेटवर्क बनाएको छ। ग्राहकहरूले यी स्थानहरूमा काउन्टरबाट ब्याट्री, ल्युब र वास्तविक शेभरोलेट पार्टपुर्जाहरू समेत किन्न सक्छन्।

GM ले एसीडेल्कोसँग भारतमा आफ्नो बिक्रीपछिको उपस्थिति विस्तार गर्दैछ र सबै सवारी साधनका लागि ब्याट्री, ल्युब र अन्य पार्टपुर्जाहरू उपलब्ध गराउनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *