Statiq ले EV चार्जिङ इन्फ्रामा ४० करोड लगानी गर्दै

Statiq, भारतको अग्रणी विद्युतीय सवारी (EV) चार्जिङ नेटवर्कले EV चार्जिङ ईन्फ्रास्ट्रक्चर निर्माण गर्न रु. 40 करोड लगानी गर्ने योजना बनाएको छ ।

योजना अनुसार, तिनीहरूले कम्प्लेक्सका बासिन्दाहरूलाई नि: शुल्क हार्डवेयर स्थापना र पहिलो वर्षको लागि नि: शुल्क सवारी साधन चार्ज गर्ने प्रस्ताव गर्नेछन्। तिनीहरूको योजनाहरू सुरुमा दिल्ली-एनसीआर क्षेत्रमा केन्द्रित हुनेछन् र त्यसपछि मेट्रो शहरहरू र त्यसपछि सबै भारतीय सहरी क्षेत्रहरूमा विस्तार हुनेछन्।

Statiq को यो योजनाको उद्देश्य देशभरका प्राइम लोकेशनहरूमा EV चार्जिङ सुविधालाई बढावा दिन र EV प्रयोगकर्ताहरूको अधिकतम संख्यामा पुग्नु हो।

प्रत्येक चार्जिङ हबमा Statiq ले नयाँ-युगका 4W यात्रुवाहक सवारीका लागि दुई 7.7-kW टाइप-2 कनेक्टरहरू र सबै EVs द्वारा प्रयोग गरिने दुई 3.3- kW स्मार्ट सकेटहरू सुसज्जित हुनेछन्। यस महत्वाकांक्षी योजनाको साथ, कम्पनीले यो वर्षको अन्त्य अघि आफ्नो नेटवर्कमा २०,००० भन्दा बढी नयाँ EV चार्जरहरू थप्ने र थप EV प्रयोगकर्ताहरूलाई #StayCharged र तनावमुक्त यात्रा गर्न मद्दत गर्ने आफ्नो भव्य योजनाहरू बन्द गर्दैछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *