नयाँ मारुती अल्टो K10 सार्वजनिक

मारुती सुजुकी इन्डिया लिमिटेडले नयाँ अल्टो K10 सार्वजनिक गरेको छ । एन्ट्री-लेभल ह्याचब्याक अब नयाँ नयाँ एक्स्टिरियर्स, फराकिलो इन्टेरियर्स, परिष्कृत कार्यसम्पादन र आराम, सुरक्षा, सुविधा र कनेक्टिभिटी सुविधाहरू सहित उपलब्ध छ।

सबै नयाँ मारुती अल्टो K10 सुजुकीको प्लेटफर्म, पावरट्रेन र टेक्नोलोजी प्रयोग गरेर भारतमा अवधारणा, डिजाइन र विकास गरिएको छ। थप शक्तिशाली र कुशल नेक्स्ट-जेन के-सिरीज १.०एल डुअल जेट, डुअल भिभीटी इन्जिन, फराकिलो केबिन, आधुनिक सुविधाहरू, समसामयिक डिजाइन र विश्वस्त चालचलनको साथ, All-New Alto K10 ले दिनहुँ उत्पन्न हुने धेरै आवश्यकताहरू पूरा गर्दछ।

सबै नयाँ मारुति अल्टो K10 दुबै 5-स्पीड म्यानुअल र अटोमेटिक गियर सिफ्ट (AGS) ट्रान्समिशन विकल्पहरूसँग उपलब्ध छ। कारमा रहेको एजीएस ट्रान्समिसनले उपभोक्ताहरूलाई ड्राइभिङको सुविधा र सुविधा प्रदान गर्दछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *