ब्रान्डको नयाँ डिजाइन सेन्टरमा महिन्द्रा ईभीहरू बनाइनेछ

महिन्द्रा & महिन्द्राले आफ्नो नयाँ डिजाइन सेन्टर अफ एक्सलेन्स, महिन्द्रा एडभान्स डिजाइन यूरोप (M.A.D.E) को औपचारिक उद्घाटन गरेको छ, जसले कम्पनीको EV उत्पादनहरूको पोर्टफोलियोको लागि  अवधारणात्मक केन्द्रको रूपमा काम गर्नेछ।

भौतिक रूपमा नवाचारको मुटुमा रहेको, M.A.D.E बानबरी, अक्सफोर्डशायरको विश्वव्यापी अटोमोटिभ र EV हबमा अवस्थित छ। यो क्षेत्र यसको उच्च-अन्त अनुसन्धान र शैक्षिक संस्थाहरूको लागि प्रसिद्ध छ। महत्त्वपूर्ण रूपमा, अक्सफोर्डशायरले कृत्रिम बुद्धिमत्ता, स्वायत्तता, उन्नत रोबोटिक्स, आदि जस्ता नयाँ र उदीयमान प्रविधिहरूमा पहुँच प्रदान गर्दछ।

ग्लोबल अटोमोटिभ डिजाइनमा सबैभन्दा उज्यालो र अनुभवी प्रतिभा मध्ये 30 को कर्मचारी शक्ति संग, M.A.D.E को कोसिमो अमाडेईको नेतृत्वमा छ। M.A.D.E महिन्द्राको बोर्न इलेक्ट्रिक लन्चको एक भागको रूपमा प्रदर्शन गरिने पाँचमध्ये तीन ई-एसयूभीहरूको विकासमा महत्त्वपूर्ण भूमिका खेलेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *