जीप इन्डियाले नयाँ शोरुम खोल्यो

जीप इन्डियाले मुम्बईमा नयाँ शोरुम खोलेको घोषणा गरेको छ ।

नयाँ जीप इन्डिया शोरुम नेरुलमा अवस्थित छ भने अत्याधुनिक कार्यशाला तुर्भेमा छ। सेल्स आउटलेट सेक्टर १ मा अवस्थित छ, नेरुलको फ्लोर एरिया २,७०० स्क्वायर फिट छ। ४३ हजार स्क्वायर फिटभन्दा बढी क्षेत्रफलमा फैलिएको उक्त कार्यशाला तुर्भेको एमआईडीसी औद्योगिक क्षेत्रमा अवस्थित छ ।

भारतमा जीप डिलरशिपहरूका लागि कम्पनीको मापदण्डहरूको पालना गर्दै, नयाँ नेरुल-आधारित डिलरशिप र कार्यशाला रणनीतिक रूपमा नवी मुम्बईमा अवस्थित छ, जसले वाशी, कोपर खैराने, ऐरोली, रायगड र अन्य छेउछाउका क्षेत्रहरूमा बस्ने उपभोक्ताहरूको लागि सुविधाजनक पहुँच सुनिश्चित गर्दछ।

नयाँ शोरुममा अत्याधुनिक थ्रीडी कार कन्फिगरेटर, ग्राहक लाउन्ज र जीपका सामानहरू र जीवनशैलीका सामानहरूको विस्तृत श्रृंखला प्रदान गर्ने विशेष उत्पादन प्रदर्शन क्षेत्र रहेको छ। ग्राहकहरूले पहिलो दिनदेखि नै उच्च स्तरको सेवा प्राप्त गर्न सुनिश्चित गर्न प्रशिक्षित कर्मचारीहरू डिलरशिप र कार्यशालामा खटाइएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *