BMW X7 40i M Sport 50 Jahre M सार्वजनिक

BMW X7 40i M Sport 50 Jahre M Edition भारतमा लन्च गरिएको छ। नयाँ शक्तिशाली SUV स्थानीय रूपमा चेन्नईस्थित ब्रान्डको प्लान्टमा उत्पादन गरिन्छ। एक्सक्लुसिभ एडिसन मोडल मात्र पेट्रोल भेरियन्टमा उपलब्ध हुनेछ जसको मूल्य १.२० करोड (एक्स-शोरूम) छ।

BMW X7 40i M Sport 50 Jahre M Edition मा M TwinPower Turbo टेक्नोलोजी भएको तीन लिटर छ सिलिन्डर इन्जिन हो। यसले 1,500 – 5,200 rpm मा 340 hp को आउटपुट र 450 Nm को अधिकतम टर्क उत्पादन गर्छ। कारले ६.१ सेकेन्डमा ०-१०० किमी/घण्टाको गति बढाउँछ। प्रसारणको लागि, त्यहाँ आठ-स्पीड एम स्टेप्ट्रोनिक एकाई छ जसले असाधारण छोटो सिफ्ट समय र द्रुत, एक्सेलेटरको प्रत्येक नजमा सटीक प्रतिक्रियाहरू प्रदान गर्दछ।

BMW X7 40i M Sport 50 Jahre M Edition मा 2-एक्सल एयर सस्पेन्सन, BMW xDrive, M Sport ब्रेक क्यालिपर ब्ल्याक हाई ग्लोस र 21″ 752M Jet Black Alloys मा उपलब्ध छ। यो मिनरल सेतो र लगायत आकर्षक तर सुरुचिपूर्ण पेन्ट फिनिशमा उपलब्ध छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *