हुन्डाई भेन्यू एन लाइनको बुकिङ खुल्यो

हुन्डाईले अब हुन्डाई भेन्यू एन लाइनका लागि बुकिङ स्वीकार गर्न थालेको घोषणा गरेको छ । इच्छुक ग्राहकहरूले हुन्डाई क्लिक टु बाइ प्लेटफर्म वा देशभरका हुन्डाई सिग्नेचर आउटलेटहरूमा एउटा अनलाइन रिजर्भ गर्न सक्छन्। बुकिङ रकम २१ हजार रुपैयाँ तोकिएको छ ।

Hyundai VENUE N Line को लागि बुकिङ सुरु भएको बारे टिप्पणी गर्दै, श्री Unsoo Kim, MD र CEO, Hyundai Motor India ले भन्नुभयो:

“हुन्डाई भेनु एन लाइन भारतको अटोमोटिभ ल्यान्डस्केपको रूपान्तरण तर्फ हाम्रो प्रयासको अर्को उदाहरण हो। भारतको अग्रणी स्मार्ट मोबिलिटी सोलुसन्स प्रदायकको रूपमा, हामी ग्राहकको आनन्द बढाउन र यो नवीनतम SUV मार्फत भारतमा N Line दायराको बलियो विरासत निर्माण गर्न प्रतिबद्ध छौँ।”

यसमा विशेष एन लाइन स्टाइल तत्वहरू समावेश हुनेछन्:

  • गाढा क्रोम फ्रन्ट ग्रिल

  •  स्पोर्टी टेलगेट स्पोइलर

  •  अगाडि रातो ब्रेक क्यालिपर

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *