Audi ले पान-भारत रोडशोको घोषणा गर्‍यो

Audi ले नयाँ Audi Q3 को लागि पान-भारत रोडशो घोषणा गरेको छ। कम्पनीले देशभरका २९ वटा डिलरसिपमा जर्मन शैलीको कार प्रदर्शन गर्नेछ । Audi Q3 रोड शो सेप्टेम्बरमा सुरु हुने बताइएको छ।

अडी इन्डियाका प्रमुख बलवीर सिंह ढिल्लनले भने, “हामी अत्यन्तै उत्साहित छौं र भारतमा नयाँ अडी Q3 लन्च गर्न तयारी गरिरहेका छौं। डेलिभरी अघि, हामी ग्राहकहरूलाई नयाँ अडी Q3 को नजिकबाट हेर्न चाहन्छौं। म विश्वस्त छु कि सम्भावित ग्राहकहरू, ब्रान्ड उत्साहीहरू, र Audi Q3 प्रेमीहरू नयाँ Audi Q3 हेर्न जत्तिकै उत्साहित हुनेछन्।”

रोड शो अहमदाबाद, बेंगलुरु, भुवनेश्वर, चंडीगढ़, चेन्नई, कोइम्बटूर, दिल्ली/एनसीआर, गोवा, गुवाहाटी, हैदरावाद, इन्दौर, जयपुर, जम्मू, कर्नाल, कोलकाता, कोच्चि, लखनउ, लुधियाना, मदुरै, अडी इण्डिया डिलरशिपहरूमा हुनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *