निसान चेन्नई प्लान्टको नेतृत्वका लागि नयाँ प्रबन्ध निर्देशक

निसानले भारतको चेन्नईमा रहेको कम्पनीको एलायन्स प्लान्टमा सञ्चालनको नेतृत्व गर्न रेनो निसान अटोमोटिभ इन्डिया प्रालि (RNAIPL) को प्रबन्ध निर्देशकको रूपमा कीर्ति प्रकाशलाई नियुक्त गरेको घोषणा गरेको छ।

कीर्ति, हाल आरएनएआईपीएलका उप-प्रबन्ध निर्देशक, सन् २००८ मा प्लान्टमा सामेल भए र उनीसँग २० वर्षभन्दा बढी अटोमोटिभ निर्माणको अनुभव छ। उनले बिजु बालेन्द्रनलाई प्रतिस्थापन गरेका छन्, जसले प्लान्ट प्रबन्ध निर्देशकको रूपमा चार सफल वर्ष पछि निसान बाहिर अवसरहरू पछ्याउने निर्णय गरेका छन्।

आफ्नो नयाँ भूमिकामा, कीर्तिले फ्रान्क टोरेस, अध्यक्ष निसान इन्डिया अपरेशन्स र अफ्रिका, मध्य पूर्व र भारतका लागि उत्पादन र आपूर्ति श्रृंखला व्यवस्थापनका उपाध्यक्ष रोडी म्याक्लियोडलाई कार्यात्मक रूपमा रिपोर्ट गर्नेछन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *