टाटा जेन्यूइन् स्पेयर पार्ट्स तथा टाटा आयलको मूल्यमा भारि छुट सुविधा

टाटा मोटर्सको नेपालको लागि एकमात्र आधिकारिक डिष्ट्रिव्युटर सिप्रदी ट्रेडिङ्ग प्रा. लि. ले ग्राहकवर्गको चाहना र अपेक्षालाई ध्यानमा राखि विध्यमान परिस्थितिको कारणले ग्राहकवर्गमा पर्न गएको असरलाई केही कम गर्ने उदेश्यले सिप्रदी ट्रेडिङ्ग प्रा.लि. र टाटा मोटर्सको संयुक्त पहलमा टाटा जेन्यूइन् पार्ट्स तथा टाटा जेन्यूइन आयलको मूल्यमा २५% सम्म छुटको व्यवस्था गरेको छ ।

सिप्रदीको ग्राहकमुखि अवधारणा अनुरुप सिप्रदीका अनुभवि तथा दक्ष प्रविधिकहरुबाट गाडीको चेकजाँच तथा परामर्श प्रदान गरि कम खर्चमा टाटा जेन्यूइन पार्टस्को प्रयोग बाट गाडीको कार्य क्षमता बृद्धि गराई गाडी संचालन खर्च न्यूनिकरण गरी ग्राहकवर्गको व्यवसाय उत्थानमा सहकार्य गर्ने अभिप्राय शोरुप उक्त योजना संचालनमा ल्याएको हो ।

उक्त छुट सुविधा नेपालभरि रहेका सिप्रदीका सम्पूर्ण सर्भिस सेन्टरहरुमा लागु हुनेछ ।

साथमा सिप्रदी वर्कशपमा फेरीएका टाटा जेन्यूइन् पार्टस्हरुमा ६ महिना वा ५०,००० कि. मि सम्म वारेन्टी सुविधा पनि कम्पनिले प्रदान गर्दै आइरहेको छ ।

सिप्रदीको टोल फ्री नम्बर १६६००१५५७७७ वा ९८०१५७५७७७ मा सम्पर्क गर्दा थप जानकारी तथा सेवा प्रदान गरिने छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *