मर्सिडीज बेन्ज EQS इलेक्ट्रिक SUV

मर्सिडीज बेन्ज EQS को उत्पादन ब्रान्डको उत्तर अमेरिकी यात्रुवाहक गाडी प्लान्टमा सुरु भएको छ।

मर्सिडीज-बेन्ज कारको विश्वव्यापी पहलमा यो वर्ष तीन महादेशका सातवटा स्थानमा आठ वटा सबै विद्युतीय सवारी साधन उत्पादन गर्ने यी सवारी साधनहरू लाइन अफ लाइनमा आउनु एउटा महत्वपूर्ण कदम हो।

पूर्ण आकारको EQS SUV अलाबामाको मर्सिडीज-बेन्ज टुस्कालुसा प्लान्टमा शृङ्खला उत्पादनमा एकीकृत छ, जुन 1997 देखि थ्री-पोइन्ट स्टार भएको ठूला एसयूभीहरूको उत्पादन स्थल भएको छ। Tuscaloosa मर्सिडीज-EQ को लागि प्रमुख उत्पादन स्थानको रूपमा काम गर्दछ। लक्जरी इलेक्ट्रिक SUVs: EQS SUV र EQE SUV, यस वर्ष पछि उत्पादनमा जान्छ।

लक्जरी EQS सेडान र खेलकुद कार्यकारी EQE सेडानको साथ, मर्सिडीज- बेन्जले माथिल्लो बजार खण्डहरूमा नयाँ विद्युतीय युगमा प्रवेश गरेको छ। EQS SUV विद्युतीय सवारी साधनका लागि विकसित गरिएको यस वास्तुकलाको तेस्रो मोडल श्रृंखला हो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *