Kia Sonet X-Line भेरियन्ट सार्वजनिक

Kia Sonet X-Line भेरियन्ट भारतमा लन्च गरिएको छ। यो कम्प्याक्ट एसयूभीको दायरा-टपिङ मोडेल हो जुन पेट्रोल र डिजेल दुवै विकल्पमा उपलब्ध छ।

नयाँ मोडलमा कारको समग्र प्रिमियम अंश बढाउँदै अद्वितीय एक्सक्लुसिभ म्याट ग्रेफाइट एक्सटेरियर फिचर गरिएको छ।

इन्टेरियरमा एक्सक्लुसिभ स्प्लेन्डिड सेज डुअल टोन ट्रीटमेन्ट छ जसले समग्र केबिन र ड्राइभिङ अनुभवलाई बढाउँछ। Kia ले स्पोर्टियर लुकको लागि ब्ल्याक हाई ग्लोसको साथ Xclusive क्रिस्टल कट एलोइज पनि समावेश गरेको छ।

Kia Sonet X-Line विशेष रूपमा 7DCT कन्फिगरेसन भएको 1.0 T-GDi पेट्रोल इन्जिन र 6AT कन्फिगरेसन भएको 1.5-लिटर CRDi डिजेल इन्जिनमा उपलब्ध छ। पेट्रोल मोडेलको मूल्य १३.३९ लाख रुपैयाँ छ भने डिजेल भेरियन्टको खुद्रा बिक्री १३.९९ लाख रुपैयाँ (एक्स-शोरूम) छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *