रेनोल्ट इन्डियाले क्विड, ट्राइबर र किगर लन्च गरेको छ

रेनोल्ट इन्डियाले क्विड, ट्राइबर र किगरका सीमित संस्करण मोडल सार्वजनिक गरेको छ । देशमा चाडपर्व मनाउन कम्पनीले यो कदम चालेको हो ।

सीमित संस्करण दायरा रेनो किगर र ट्राइबरको RXZ भेरियन्टहरूमा र Kwid को क्लाइम्बर भेरियन्टमा सेतो रङ र मिस्ट्री ब्ल्याक रूफको डुअल टोन संयोजनमा सबै प्रसारणहरूमा उपलब्ध हुनेछ। सीमित संस्करणको दायराले अगाडिको ग्रिल, डीआरएल/हेडल्याम्प र साइड डोर डिकल्सको वरिपरि स्पोर्टी रेड एक्सेन्ट्सको साथमा आकर्षक बाहिरी रङ सद्भाव प्रदान गर्दछ।

रेनोल्ट किगर लिमिटेड एडिसनले कारको खेलकुदतालाई अझ बढाउँदै रातो रङमा ह्वील सिल्भर टोन र क्यालिपरहरू प्रदान गर्दछ। ट्राइबर पियानो कालो ह्वील कभर र डोर ह्यान्डलका कारण थप आकर्षक बन्न पुगेको छ ।

Renault Kwid Limited Edition ले अगाडि र पछाडि स्किड प्लेटहरूमा रातो हाइलाइटहरू, रूफ रेलहरू र सी-पिलरमा रातो रङमा “क्लिम्बर” डेकलको बाहिरी सजावटका साथ शैलीको अतिरिक्त ड्यास थपेको छ।ह्वील कभर र ओआरभीएममा पियानो कालो रंग थप्दा कारको समग्र भिजुअल आकर्षण बढेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *