VW विस्तारित सेवा समर्थन

VW India ले बेंगलुरुमा बाढीको अवस्थाबाट प्रभावित आफ्ना ग्राहकहरूको लागि विशेष सेवा सहायताको घोषणा गरेको छ। 24X7 नि:शुल्क रोड साइड सहायता (RSA) ग्राहकहरूलाई ३० सेप्टेम्बर २०२२ सम्म कुनै अतिरिक्त शुल्क नलिई उपलब्ध हुनेछ।

ग्राहकको सुरक्षा र झन्झटमुक्त स्वामित्व अनुभवलाई जोड दिने कम्पनीको ‘ग्राहक-पहिलो’ दर्शन अनुसार यो पहल गरिएको हो।

विशेष सेवा समर्थनको उद्देश्य ग्राहकहरूलाई चाँडै नै आफ्नो सामान्य जीवन पुनः सुरु गर्न र सुरक्षित ड्राइभिङ अनुभव प्राप्त गर्न मद्दत गर्नु हो। प्रभावित कारहरूको लागि नि:शुल्क रोड साइड सहायता कार्यमा राखिएको छ जुन प्राथमिकतामा नजिकको डिलरशिपमा ढुवानी गरिनेछ।

साथै, बाढी सम्बन्धी क्षतिको समयमै मर्मत सुनिश्चित गर्न सवारी साधनको विस्तृत र व्यापक सेवा जाँच गरिनेछ। आवश्यक मानकीकृत मर्मत दिशानिर्देशहरू डीलरशिपहरूमा जारी गरिएको छ र कम्पनीले द्रुत सेवा अनुभव सुनिश्चित गर्न पर्याप्त जनशक्ति र डिलरशिपहरूमा स्पेयर पार्ट्सको उपलब्धता सुनिश्चित गर्नेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *