होन्डा अमेजले ५ लाख बिक्रीको माइलस्टोन पार गर्यो

होन्डा अमेजले भारतमा ५ लाख सञ्चित बिक्री कोसेढुङ्गा पार गरेको कम्पनीले जनाएको छ । पारिवारिक सेडान 2013 मा देशमा पेश गरिएको थियो र हाल यसको दोस्रो पुस्तामा छ।

होन्डा अमेजले भारतको इन्ट्री सेडान सेग्मेन्टमा बलियो स्थान ओगटेको छ र व्यक्तिगत खरीददारहरूमाझ रुचाइएको ब्रान्डको स्थितिको आनन्द लिन्छ। यो हाल कम्पनीको बिक्रीको ४०% भन्दा बढीको लागि HCIL को लागि सबैभन्दा ठूलो बिक्री हुने मोडेल हो।

भारत केन्द्रित उत्पादन भएकाले राजस्थानमा रहेको होन्डाको तापुकारा प्लान्टबाट बनेको मेड इन इन्डिया अमेज विभिन्न देशका घरेलु र निर्यात बजारमा बिक्री हुन्छ।

आफ्नो बोल्ड डिजाइन, परिष्कृत र फराकिलो इन्टेरियर, उत्कृष्ट ड्राइभिङ कार्यसम्पादन, उन्नत सुविधाहरू र सुरक्षा प्रविधिहरूका साथ “वन क्लास अबभ सेडान” को रूपमा विकसित र डिजाइन गरिएको होन्डा अमेजले युवा र आकांक्षी खरिदकर्ताहरूको बलियो ग्राहक आधार सिर्जना गरेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *