दिल्लीमा BYD शोरूम खुल्यो

BYD India ले यात्रुवाहक विद्युतीय सवारीका लागि नयाँ दिल्लीमा आफ्नो पहिलो शोरुम खोलेको छ। आउटलेट ल्यान्डमार्क BYD द्वारा व्यवस्थित हुनेछ र भारतमा चौथो BYD डिलरशिप शोरूम हो।

BYD शोरुम दिल्लीको उद्घाटन ग्रुप ल्यान्डमार्कका प्रबन्ध निर्देशक गरिमा मिश्रा, ग्रुप ल्यान्डमार्कका निर्देशक राजीव वोहरा र BYD इन्डियाको इलेक्ट्रिक प्यासेन्जर भेइकल बिजनेसका वरिष्ठ उपाध्यक्ष सञ्जय गोपालकृष्णनले BYD India र Landmark का वरिष्ठ अधिकारीहरूको उपस्थितिमा गरेका थिए।

ल्यान्डमार्क BYD ले राजधानीका उपभोक्ताहरूलाई BYD का शुद्ध विद्युतीय सवारी साधनहरूमा पहुँच प्रदान गर्नेछ। अटोमोबाइल उद्योगमा उल्लेख्य अनुभव भएको, ल्यान्डमार्क BYD सँग पनि छिमेकी क्षेत्रहरू समेट्ने आफ्नो फराकिलो नेटवर्कको लागि व्यापक पहुँच छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *