Ducati Streetfighter केही घण्टामै बिक्री हुन्छ

Ducati Streetfighter V4 Lamborghini Panigale V4 S 2023 को प्राविधिक आधारमा निर्मित छ, जसमा Centro Stile Ducati ले विभिन्न शैली अवधारणाहरू एकीकृत गरेको छ जसले Lamborghini Huracán STO लाई केही अद्वितीय कम्पोनेन्टहरू सहित फरक पार्छ।

नक्कली रिमहरू, पछाडि टाइटेनियम लकिङ नटद्वारा समृद्ध, तर ल्याम्बोर्गिनी सुपर स्पोर्ट्स कारहरूमा प्रयोग गरिएको एउटै कार्बन फाइबरबाट बनेको पूर्ण रूपमा पुनः डिजाइन गरिएको बडीवर्क, Huracán STO को विवरणहरूबाट प्रेरित छ।

Verde Citrea/Arancio Dac livery मा 630 इकाइहरू जस्तै, डुकाटीले पनि स्पेशल क्लाइन्टी श्रृंखला प्रस्तुत गर्‍यो, जसले सेन्ट्रो स्टाइल डुकाटीसँगको सहकार्यमा आफ्नो कन्फिगर गर्ने अवसर पाउनेछन्। आफ्नै डुकाटी स्ट्रिटफाइटर V4 Lamborghini Speciale Clienti को शरीरको रंग र पाङ्ग्राहरू ठ्याक्कै तिनीहरूको Lamborghini जस्तै छन्।

सुरुदेखि नै Ducati Streetfighter V4 Lamborghini लाई सङ्कलनकर्ता र उत्साहीहरूका लागि चाहनाको वास्तविक वस्तुको रूपमा स्वागत गरिएको छ र यस बिक्री परिणामले दुई मोटर भ्याली ब्रान्डहरू बीचको सहकार्यको बल र अपील पुष्टि गर्दछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *