Audi Q7 सार्वजनिक

Audi Q7 सीमित संस्करण भारतमा आगामी चाडपर्वको सिजन मनाउनको लागि लन्च गरिएको छ। यस मोडलका ५० इकाइहरू मात्र रु ८८.०८ लाख (एक्स-शोरूम) मा खरिदका लागि उपलब्ध गराइएको छ।

अडी इण्डियाका प्रमुख श्री बलवीर सिंह ढिल्लनले भने, “नयाँ अडी Q7 एक विशेष रंगको ब्यारिक ब्राउनमा फरक छ र यसले साँच्चिकै नेतृत्व गर्नेछ। आगामी चाडपर्वको सिजनको साथमा, हामी हाम्रा ग्राहकहरूलाई विशिष्टताको विकल्प दिन चाहन्छौं। SUV को बहुमुखी कार्यसम्पादन, सडकमा र बाहिर दुवै, मुख्य विशेषता हो जसले यसलाई अरू सबै भन्दा अलग बनाउँछ।”

नयाँ Audi Q7 टेक्नोलोजी भेरियन्ट र एक विशेष ब्यारिक ब्राउन कलरमा उपलब्ध हुनेछ। यो प्यानोरामिक सनरुफ, R19 5-आर्म स्टाइल डिजाइन एलोय ह्वीलहरू, र एकीकृत वाशर नोजलहरूका साथ अनुकूलन विन्डशिल्ड वाइपरहरू सहित आउँछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *