Audi India ले १०० भन्दा बढी EV चार्जर स्थापना गर्यो

Audi India ले 60 भन्दा बढी शहरहरूमा 100 वटा EV चार्जर जडान गरेको घोषणा गरेको छ। यसमा सबै Audi India डीलरशिपहरू, कार्यशाला सुविधाहरू र देशका रणनीतिक राजमार्गहरूमा अवस्थित SAVWIPL समूह ब्रान्ड डिलरशिपहरू समावेश छन्।

घोषणाको बारेमा टिप्पणी गर्दै, अडी इन्डियाका प्रमुख श्री बलवीर सिंह ढिल्लनले भने, “हामीसँग दिगो गतिशीलताको लागि स्पष्ट मार्गचित्र छ र हामी EV इकोसिस्टम विकास गर्न प्रतिबद्ध छौं। हामीले भारतभर 100 चार्जरहरू सफलतापूर्वक स्थापना गरेका छौं र Audi e-tron र अन्य EV मालिकहरूको स्वामित्वमा सहजता सुनिश्चित गर्न हामी यसलाई दिन, महिना र वर्षहरूमा बढाउँदै जानेछौं। भविष्य विद्युतीय छ र Audi India यसको लागि तयार छ।”

अडी इन्डियाले हाल भारतमा पाँचवटा इलेक्ट्रिक कारहरू बिक्री गरिरहेको छ – अडी ई-ट्रोन ५०, अडी ई-ट्रोन ५५, अडी ई-ट्रोन स्पोर्टब्याक ५५, अडी ई-ट्रोन जीटी र अडी आरएस ई-ट्रोन जीटी। पाँच प्रस्तावहरू सहित, Audi India सँग हरेक प्रकारका EV ग्राहकहरूको लागि प्रस्ताव छ। विद्युतीय गतिशीलतामा संक्रमण सहज बनाउन – ब्रान्डले बिक्री पछि, चार्जिङ र स्वामित्व लगायत धेरै सुविधाहरू र प्याकेजहरू प्रदान गर्दैछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *