Citroen C5 Aircross नयाँ सुविधाहरूको साथ

Citroen ले C5 Aircross को अपडेटेड मोडल लन्च गरेको छ। एसयूभीको फेसलिफ्टेड संस्करण केही नयाँ सुविधाहरूको साथ आउँछ जसले चीजहरूलाई अलिकति ताजा बनाउँछ।

अपडेट गरिएको Citroen C5 Aircross ले अझ तिखा शैली देखाउँछ। यसले एलईडी हेडल्याम्प र एलईडी डीआरएललाई पुनः डिजाइन गरेको छ। कम्पनीले फ्रन्ट बम्परलाई पनि ट्वीक गरेको छ जुन अब क्रोम लिपको साथ आउँछ। यसबाहेक, अपडेट गरिएको मोडेलमा १८ इन्चको डायमण्ड कट एलोय ह्वीलहरू छन्।

परिवर्तनहरू भित्री रूपमा पनि अगाडि बढाइन्छ। अपडेटेड Citroen C5 Aircross १० इन्चको इन्फोटेनमेन्ट स्क्रिन र १२.३ इन्चको डिजिटल इन्स्ट्रुमेन्ट क्लस्टरले सुसज्जित छ। केन्द्र कन्सोल पनि पुन: डिजाइन गरिएको छ र अब 2 USB पोर्ट र 1 वायरलेस चार्जर राखिएको छ। अपडेटेड Citroen C5 Aircross एकल भेरियन्ट (Shine) मा उपलब्ध छ र यसको मूल्य रु 36.67 लाख राखिएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *