BMW India ले Vizag मा नयाँ डिलरशिप खोल्यो

BMW India ले देशमा आफ्नो नेटवर्क बलियो बनाउन जारी राखेको छ। जर्मन ब्रान्डले Vizag मा नयाँ डिलरशिप खोलेको छ।

BMW India ले आन्ध्र प्रदेशको Vizag मा KUN Exclusive को नयाँ डिलरशिप खोल्ने घोषणा गरेको छ। डीलरशिपले BMW प्रिमियम सिलेक्शन (BPS) – BMW Group India को प्रयोग गरिएको कार डिभिजनमा पहुँच सहित इमर्सिभ बिक्री र सेवा ब्रान्ड अनुभव प्रदान गर्दछ।

45-56- 1/3 NH5 रोड, बन्दरगाह अस्पताल नजिकै, नरसिंहनगर, विजाग, आन्ध्र प्रदेश – 530024 मा अवस्थित, डीलरशिप श्री गौतम गुडिगोपुरम, डीलर प्रिन्सिपल, KUN एक्सक्लुसिभको नेतृत्वमा छ।

नयाँ ‘फुली फ्लेड’ सुविधाले डिलरलाई ग्राहकहरूलाई व्यापक बिक्री र सेवा समाधानहरू प्रदान गर्न र डिलरको लागि निर्माण र परिचालन लागतहरू अनुकूलन गर्न सक्षम बनाउँछ। ग्राहकहरूले सम्पूर्ण BMW उत्पादन दायराबाट आफ्नो मनपर्ने गाडी छनोट गर्न सक्छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *