Volvo निर्मित 44T इलेक्ट्रिक ट्रक

भोल्भो ट्रकहरूले कम्पनीको सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण उत्पादन दायरा, यसको हेभी-ड्युटी ट्रकहरू: भोल्भो एफएच, भोल्भो एफएम र भोल्भो एफएमएक्सको इलेक्ट्रिक संस्करणहरूको श्रृंखला उत्पादन सुरु गर्दैछ।

यी ट्रकहरूले कुल 44 टन वजनमा सञ्चालन गर्न सक्छन् र तीनवटा मोडेलहरूले कम्पनीको बिक्रीको लगभग दुई तिहाइ प्रतिनिधित्व गर्दछ। यी नयाँ थपहरूसँग, भोल्भो ट्रकसँग विश्वव्यापी रूपमा श्रृंखला उत्पादनमा छवटा इलेक्ट्रिक ट्रक मोडेलहरू छन् – उद्योगमा सबैभन्दा फराकिलो इलेक्ट्रिक ट्रक लाइन।

भोल्भोको सबैभन्दा भारी इलेक्ट्रिक ट्रकहरूको श्रृंखला उत्पादन गोथेनबर्ग, स्वीडेनको Tuve कारखानामा सुरु हुनेछ र अर्को वर्ष गेन्ट, बेल्जियममा कारखानाले पछ्याउनेछ।

भोल्भोले आफ्नो परम्परागत ट्रकहरू जस्तै लाइनमा इलेक्ट्रिक ट्रकहरू उत्पादन गर्दछ, जसले उच्च उत्पादन लचिलोपन र दक्षता लाभ दिन्छ। ब्याट्रीहरू गेन्टमा भोल्भो ट्रकको नयाँ ब्याट्री एसेम्बली प्लान्टबाट आपूर्ति गरिन्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *