MG ZS EV अब विशेष भेरियन्टमा

MG मोटर इन्डियाले MG ZS EV विशेष भेरियन्टका लागि एकदमै नयाँ इन्टेरियर कलर ल्याएको छ जसले चीजहरूलाई अलिकति ताजा बनायो। MG ZS EV एक्सक्लुसिभ भेरियन्ट अब डुअल टोन आइकोनिक आइभोरी इन्टेरियरमा उपलब्ध छ।

SUV 75 भन्दा बढी जडान गरिएका सुविधाहरू र सबैभन्दा ठूलो इन-सेगमेन्ट 50.3kWh ब्याट्री विश्वव्यापी रूपमा प्रमाणित गुणस्तरको साथ आउँछ: ASIL-D, IP69K र UL2580। 176 PS पावरको साथ, सबै नयाँ उन्नत प्रविधि ब्याट्रीले एकल चार्जमा 461-किमी प्रमाणित दायरा प्रदान गर्दछ।

MG ZS EV सबैभन्दा ठूलो-इन-सेगमेन्ट २५.७ सेमी HD टचस्क्रिन इन्फोटेनमेन्ट, 360-डिग्री अल-अराउन्ड भ्यू क्यामेरा र डिजिटल कुञ्जी जस्ता अन्य सेगमेन्ट-फर्स्ट सुविधाहरूको होस्टसँग भरिएको छ। ZS EV Excite ले सेगमेन्ट-सर्वश्रेष्ठ १७.७८ सेमी इम्बेडेड LCD स्क्रिन र परिष्कृत सुरक्षाका लागि हिल डिसेन्ट कन्ट्रोल (HDC) सहितको पूर्ण डिजिटल क्लस्टर फिचर गर्दछ।

MG Motor India ले अब नयाँ ZS EV Excite मोडलका लागि बुकिङहरू गर्दैछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *