एमजी मोटर इन्डियाले तीन दिग्गज क्रिकेटरहरूलाई ल्यायो

MG Motor India ‘SG Meets MG’ को दोस्रो सिजनको साथ लाइभ हुन तयार छ, एक छोटो YouTube भिडियो शृङ्खलाको निरन्तरता जसले महान भारतीय क्रिकेटर सुनील गावस्करको MG परिवारको हिस्सा बन्ने यात्रालाई दस्तावेज गर्दछ।

पछिल्लो सिजनको लागि, गावस्करले आफ्ना पुराना साथीहरू (र खेलकुद प्रतिद्वन्द्वीहरू), लर्ड इयान बोथम र सर जेफ्री ब्वायकटसँग मिलेर नयाँ सिजनको लागि मरिस ग्यारेज ब्रान्डसँग मिल्दोजुल्दो र उत्तेजक ब्रिटिश विरासतको थप अन्वेषण गर्नका लागि टोली बनाउँछन्।

SG Meets MG को पहिलो सिजनले सन् २०२१ मा इङ्गल्याण्डमा सुनिल गावस्करलाई पछ्याएको थियो जब उनले केही उत्कृष्ट अंग्रेजी चीजहरू – ग्रीष्म ऋतु, क्रिकेट र चिया – र कसरी उनले MG मोटरलाई यस सूचीमा थप्दै थिए भन्ने कुरा साझा गरे। ओपनिङ सिजनले पनि दिग्गज क्रिकेटरलाई पछ्यायो जब उनले एमजीको घर, किम्बर हाउस एबिङ्डनमा खोजी गरे।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *