गल्फ आयलले EV फ्लुइडहरू लन्च गर्यो

गल्फ आयल लुब्रिकेन्ट्सले Piaggio Vehicles Pvt Ltd (PVPL) र Switch Mobility सँग EV तरल पदार्थको विशेष दायराका लागि सम्झौता गरेको छ। यस साझेदारीमा, गल्फ आयलले आधिकारिक रूपमा Piaggio Vehicles लाई EV तरल पदार्थ आपूर्ति गर्नेछ र तिनीहरूको दक्षता र कार्यसम्पादन सुधार गर्न विद्युतीय सवारी साधनहरूको स्विच मोबिलिटीको लाइन-अप गर्नेछ।

यो साझेदारी मार्फत, Piaggio Vehicles र Switch Mobility ले गल्फको पोर्टफोलियो अन्तर्गत EV फ्लुइडको पूर्ण दायरामा प्रत्यक्ष पहुँच पाउनेछ। यी EV फ्लुइडहरू Piaggio को EV Passenger र कार्गो भेरियन्टहरू र Switch Mobility का EV भेरियन्टहरू जस्तै Switch EiV 12 र Switch EiV 22 ले विशेष रूपमा प्रयोग गर्नेछन्।

गल्फ आयलले गत वर्ष सेप्टेम्बरमा EV र हाइब्रिड सवारीका लागि गल्फ फर्मुला हाइब्रिडका साथै गल्फ eLEC कूलेन्ट, गल्फ eLEC ड्राइभलाइन फ्लुइड, र गल्फ eLEC ब्रेक फ्लुइड जस्ता विशेष रूपमा तयार गरिएका उत्पादनहरू प्रदान गर्दै EV फ्लुइडहरूको विस्तृत श्रृंखला प्रस्तुत गर्‍यो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *