महिन्द्रा र जियोले EV चार्जिङ नेटवर्क सेटअप गर्ने

M&M र Jio-bp, Reliance Industries Limited (RIL) र bp बीचको इन्धन र गतिशीलता संयुक्त उद्यम, आगामी महिन्द्रा e-SUV लन्चहरूको लागि बलियो चार्जिङ नेटवर्क स्थापना गरेर आफ्नो विद्यमान साझेदारीलाई सुदृढ गर्दैछ।

16 शहरहरूबाट सुरु गर्दै, Jio-bp ले M&M डिलरशिप नेटवर्क र देशभरका कार्यशालाहरूमा DC फास्ट चार्जरहरू स्थापना गर्नेछ। यी चार्जरहरू जनताका लागि खुला भएकाले, साझेदारीले EV मूल्य शृङ्खलाका सबै सरोकारवालाहरूलाई फाइदा पुर्याउनेछ।

M&M ले गत महिना महिन्द्रा रिसर्च भ्याली, चेन्नईमा आफ्नो पहिलो सबै इलेक्ट्रिक C खण्डको SUV – XUV400 लन्च गरेको थियो। कम्पनीले आगामी केही वर्षमा देशमा लन्च हुने विश्वस्तरीय विद्युतीय एसयूभीहरूको दायरासहितको बोर्न इलेक्ट्रिक भिजनको अनावरण गरेर विद्युतीकरणतर्फ द्रुत गतिमा अघि बढेको छ।

समूहले व्यापक द्रुत-चार्जिङ पूर्वाधारमा पहुँचका साथ विद्युतीय सवारीसाधनको प्रक्षेपणलाई पूरक गरिरहेको छ। यस उद्देश्यका लागि, M&M ले EV प्रयोगकर्ताहरूलाई फराकिलो, पहुँचयोग्य र सुविधाजनक द्रुत- चार्जिङ नेटवर्क प्रदान गर्न Jio-bp सँग साझेदारी गरेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *