स्टेलान्टिसले नयाँ सफ्टवेयर र टेक्नोलोजी केन्द्रको उद्घाटन गर्‍यो

स्टेलान्टिसले बेंगलुरुमा नयाँ सफ्टवेयर केन्द्रको उद्घाटन गरेको छ। यसले अटोमोबाइल र गतिशीलताको विकासको लागि महत्त्वपूर्ण सफ्टवेयर र प्राविधिक आविष्कारहरूको विकासमा ध्यान केन्द्रित गर्नेछ।

50,000 स्क्वायर फिटमा फैलिएको यो सुविधाले STLA SmartCockpit को लागि प्राथमिक विकास केन्द्रको रूपमा काम गर्नेछ – जुन तीनवटा टेक्नोलोजी प्लेटफर्महरू मध्ये एक हो जुन 2024 मा आइपुग्ने र चार STLA वाहन प्लेटफर्महरूमा तैनाथ हुने कम्पनीको डिजिटल रूपान्तरण रणनीतिको लागि महत्वपूर्ण छ।

थप रूपमा, बेंगलुरु केन्द्रले STLA AutoDrive को लागि AI र ADAS प्रविधिहरूको विकासमा महत्त्वपूर्ण भूमिका खेल्नेछ। थप रूपमा, बेंगलुरुको आधार सफ्टवेयर विकास टोलीले क्लासिक र एडाप्टिभ अटोसर फ्रेमवर्कहरूसँग बनाइएको आधार सफ्टवेयर प्लेटफर्महरूलाई समर्थन गर्नेछ।

नयाँ केन्द्र स्टेलान्टिसका प्रमुख सफ्टवेयर अफिसर Yves Bonnefont द्वारा सुरु गरिएको थियो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *