Mazda CX-60 ले 5-तारे सुरक्षा मूल्याङ्कन ल्याएको छ

Mazda CX-60 ले युरो NCAP द्वारा पछिल्लो शृङ्खलाका परीक्षणहरूमा बालबालिका र वयस्कको अकुपेन्सी कोटीहरूमा क्रमशः ९१% र ८८% स्कोरका साथ पूर्ण ५-तारे सुरक्षा रेटिङ प्राप्त गरेको छ। जोखिमपूर्ण सडक प्रयोगकर्ता संरक्षणको क्षेत्रमा प्रभावशाली ८९% स्कोर पनि हासिल गरिएको थियो।

Mazda CX-60 ले 6 र 10 वर्षका बच्चाहरूमा आधारित क्र्यास परीक्षण प्रदर्शनको लागि अधिकतम अंकहरू हासिल गर्यो। बाल पेशाको क्षेत्रमा, बाल सिटहरूको सही स्थापना – CRS स्थापना जाँच – ले पनि पूर्ण अंकहरू प्राप्त गर्यो, जसले 91% को उत्कृष्ट संयुक्त स्कोर प्राप्त गर्यो।

Mazda CX-60 ले कमजोर सडक प्रयोगकर्ताहरूमा उत्कृष्ट 89% स्कोर गर्‍यो। स्वायत्त आपतकालीन ब्रेकिङ (AEB) को पर्याप्त कार्यसम्पादनले पछिल्लो Euro NCAP रेटिङदेखि परीक्षण गरिएका सबै सवारी साधनहरूको लागि सबैभन्दा उच्च परिणाम बनाइदियो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *