Polestar 3 – इलेक्ट्रिक युगको लागि एसयूवी

Polestar ले आधिकारिक रूपमा Polestar 3 इलेक्ट्रिक प्रदर्शन SUV प्रकट गर्दछ। स्क्यान्डिनेभियन minimalism र शुद्धता एक खेल उपयोगिता वाहन को मुख्य अवयव संग संगै काम गर्दछ। Polestar 3 ले SUV लाई थप सान्दर्भिक र जिम्मेवार मात्र बनाउँदैन, तर सबै सही कारणहरूले गर्दा वांछनीय पनि बनाउँछ।

Polestar 3 ले नयाँ एरोडायनामिक प्रोफाइल प्रिमियर गर्दछ जहाँ शक्तिशाली र फराकिलो स्ट्यान्स सहित SUV को विशेषताहरू कायम राख्नमा बलियो फोकस गरिएको छ। यो सूक्ष्म तर प्रभावकारी एरोडायनामिक अप्टिमाइजेसन द्वारा नेतृत्व गरिएको छ – बोनेटमा एकीकृत फ्रन्ट एरो विंग, रियर स्पोइलरमा एकीकृत एरो विंग, र रियर एरो ब्लेडहरू सहित।

पोलेस्टार 3 पोलेस्टारको पहिलो कार हो जसले NVIDIA ड्राइभ कोर कम्प्युटरसँग केन्द्रीकृत कम्प्युटिङ सुविधा दिन्छ। AI मस्तिष्कको रूपमा सेवा गर्दै, NVIDIA को उच्च प्रदर्शन अटोमोटिभ प्लेटफर्मले उन्नत ड्राइभर- सहायता सुरक्षा सुविधाहरू र चालक अनुगमन सक्षम गर्न कारको बहु सेन्सरहरू र क्यामेराहरूबाट डाटा प्रक्रिया गर्दछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *