टोयोटा प्रियस र प्रियस प्राइमको एलए अटो शोमा डेब्यू

टोयोटा यस वर्षको लस एन्जलस अटो शोमा सबै नयाँ २०२३ टोयोटा प्रियस र प्रियस प्राइमको उत्तर अमेरिकी डेब्यूको साथमा ठूलो रूपमा देखा पर्दैछ।

खेल फेरि एकपटक परिवर्तन गर्दै २०२३ टोयोटा प्रियस र प्रियस प्राइम हो। सबै नयाँ नयाँ मोडल अहिलेसम्मकै सबैभन्दा इन्धन कुशल प्रियस हो, जसमा निर्माताले अनुमानित ५७ संयुक्त MPG, नयाँ नयाँ स्पोर्टी बाहिरी डिजाइन र १९६ अश्वशक्ति सम्मको पाँचौं जेन हाइब्रिड पावरट्रेनको विशेषता रहेको छ।

यस अनुरूप, २०२३ टोयोटा प्रियस प्राइमले विशेष रूपमा ठूलो लिथियम-आयन ब्याट्रीको गर्व गर्दछ, यसको EV दायरा ५०% भन्दा बढि बढाउँछ। दुबै मोडलहरू उन्नत कनेक्टिभिटी र नवीनतम टोयोटा सेफ्टी सेन्स प्रणालीको लागि नयाँ प्रविधि प्रस्तावहरू सहित अद्यावधिक गरिएको छ। बाईस वर्ष पछि, यो लिगेसी नेमप्लेट अगाडि बढ्छ र कार्बन तटस्थतामा टोयोटाको विविध दृष्टिकोणलाई हाइलाइट गर्दछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *